"Gdzie na mapie" - program typu must-have czyli musisz go mieć!.

Chcesz zobaczyć GdzieNaMapie są Twoi znajomi? - zaloguj się kontem facebook, utwórz własną grupę przyjaciół lub zorganizuj iwent i zaproś znajomych do korzystania z aplikacji. Przygotowane przez nas funkcje ułatwią Wam wspólne spotkania, wyjazdy i uprawianie sportu - tak naprawdę ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, a tego Wam przecież nie brakuje?

Zaplanuj spotkanie - zobaczysz na mapie lokalizację wszystkich zaproszonych gości. Już nie musisz dzwonić i pytać "gdzie jesteś?" i "kiedy będziesz, bo kolacja stygnie?".

Wspólny wyjazd? - sprawdź na trasie lokalizację wszystkich samochodów, dystans między znajomymi i odległość od celu.

Gdzie jest moje dziecko? - przestań zadawać sobie to pytanie, tylko zainstaluj aplikację i sprawdź czy dotarło bezpiecznie do szkoły, czy jest już blisko domu gdy wraca ze szkolnej wycieczki, czy bezpiecznie bawi się z przyjaciółmi blisko domu.

Jeździsz na rowerze, biegasz, czy latasz szybowcem? - pokaż innym swoje codzienne zmagania, każdy kilometr i spaloną kalorię - jednym kliknięciem podzielisz się na facebooku swoimi osiągnięciami.

Dla firm, przygotowaliśmy pakiet Flota i Dostawcy, które umożliwiają lokalizację samochodów firmowych i pracowników terenowych.

GdzieNaMapie? Zainstaluj i przekonaj się. Możliwości są nieograniczone.... Musisz tylko wiedzieć, jak je wykorzystać do swoich celów.

 

Pokaż znajomych

 

 

Pobierz aplikację na telefon.
Zaloguj się kontem Facebook
i namów znajomych do
korzystania z programu.

 

Zaznacz znajomych, których
chcesz zobaczyć na mapie.
Poznasz ich aktualne położenie
i ostatnio przebytą trasę

 

Zaloguj się na stronie www.gdzienamapie.pl swoim kontem facebook
i w menu "Dla Ciebie" wybierz funkcję: Pokaż znajomych aby zobaczyć
ich aktualne położenie oraz wszystkie przebyte trasy w różnych dniach
miesiąca i w różnych przedziałach godzinowych.